Projekty Budowlane i Przemysłowe


 • Remont Huty

  Remont Huty

 • Remont budynku biur.-przem.

  Remont budynku biur.-przem.

 • Budynek produkcyjno-magazynowy

  Budynek produkcyjno-magazynowyW ofercie pracowni projektowej ArchiQuest znajduje się szeroka gama usług projektowych – dla klientów wykonuję kompleksowe projekty budowlane i przemysłowe, które dopasowuję indywidualnie do oczekiwań związanych z inwestycją. Dzięki mojemu doświadczeniu i orientacji w najnowszych technologiach jestem w stanie zaproponować Państwu optymalne rozwiązania architektoniczne.


Podstawą sukcesu w realizacji obiektów budowlanych jest odpowiedni projekt, ponieważ to on ma największy wpływ na efekt. To właśnie wtedy można uzyskać oczekiwaną funkcjonalność i ekonomikę budynku, która wpisze się w oczekiwania inwestora, a ponadto zgodność z normami i przepisami budowlanymi. Projekt powinien być dopracowany w najdrobniejszych szczegółach, dlatego też najlepiej powierzyć jego realizację osobie doświadczonej i wykwalifikowanej.


W moim studiu projektowym ArchiQuest wychodzę naprzeciw oczekiwaniom moich klientów w zakresie realizacji projektów budowalnych i przemysłowych. Wykonuję je kompleksowo, począwszy od opracowania z klientem odpowiadającej mu koncepcji, jak i również zajmuje się projektami remontów, modernizacji oraz przebudów istniejących obiektów.


Moje usługi obejmują projekty budowlane przede wszystkim w zakresie:
 • realizację koncepcji architektonicznych
 • opracowanie wizualizacji dla projektu
 • przygotowanie projektów budowlanych i wykonawczych
 • projekty remontów i renowacji
 • nadzory autorskie

Dzięki tak szerokiemu zakresowi oferowanych usług jestem w stanie spełnić oczekiwania każdego inwestora. Kładę nacisk na to, aby dostarczane przeze mnie projekty były kompleksowe, dlatego prowadzę również współpracę z innymi specjalistami w dziedzinie projektowania obiektów.


Razem z nimi jestem w stanie zaoferować Państwu najlepsze rozwiązania w dziedzinie pełnego projektowania obiektów o wszechstronnym przeznaczeniu – od projektów domów jednorodzinnych i wielorodzinnych, poprzez obiekty usługowe i przemysłowe, a skończywszy na obiektach o przeznaczeniu sportowym. Zajmuję się także przygotowywaniem projektów nietypowych obiektów.


Jeżeli interesują Państwa projekty budowlane, zapraszam serdecznie do skorzystania z moich usług. Jestem w stanie zaproponować Państwu najkorzystniejsze rozwiązania na bazie mojego wieloletniego doświadczenia oraz szerokiej wiedzy.


W mojej pracowni architektonicznej znajdą Państwo także:

Na stronie mogą Państwo już teraz zapoznać się z przykładowymi realizacjami, które miałem przyjemność wykonać dla inwestorów. W razie dodatkowych pytań pozostaję także do Państwa dyspozycji.