Pracowania architektoniczna Archiquest

Zajmujemy się projektowaniem lokali, pomieszczeń, budynków, biur i domów. Zapraszamy do naszego biura w Krakowie.

Pracownia Architektoniczna ArchiQuest z Krakowa oferuje kompleksowe usługi projektowe dla klientów biznesowych i indywidualnych. Dzięki szerokiemu doświadczeniu i wiedzy, indywidualnej obsłudze oraz współpracy z innymi specjalistami proponuję Państwu obsługę na najwyższym poziomie. Zapraszam do bliższego zapoznania się z moją pełną ofertą zaprezentowaną na stronie internetowej!

Oferta studia projektowego ArchiQuest
Praktykę zdobywałem jako architekt w dużych biurach projektowych. Aktualnie prowadzę własną działalność. Świadczę usługi w zakresie kompleksowej realizacji koncepcji architektonicznych, przygotowuję projekty budowlane, wykonawcze, a także zajmuję się nadzorami autorskimi.

Wychodzę naprzeciwko oczekiwaniom moich klientów – zależy mi na tym, aby zapewnić każdemu z nich fachową i kompleksową obsługę niezależnie od zakresu planowanych działań. Dbam o interesy inwestorów i spełniam stawiane przede mną zadania. Moje Krakowskie studio projektowe jest odpowiedzią na oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających.

Świadczone przeze mnie usługi cechują się dużą elastycznością – zawsze staram się proponować najbardziej optymalne rozwiązania, uwzględniając oczekiwania, budżet oraz czas wymagany przez inwestora.

Obsługa zawsze na najwyższym poziomie
Pracownia projektowa ArchiQuest z sukcesami brała udział w wielu inwestycjach – najlepszym świadectwem wysokiej jakości moich usług projektowych są pozytywne referencje, które mogą Państwo sprawdzić na naszej stronie internetowej. Na stronie mogą Państwo również zapoznać się z przykładowymi realizacjami.

Dzięki prowadzeniu współpracy z innymi projektantami w wielu specjalnościach jestem w stanie rzetelnie i terminowo zrealizować wymagania klientów. Dzięki temu jestem w stanie zapewnić Państwu obsługę na każdym etapie projektu.

Zajmuję się przygotowaniem projektów w następującym zakresie:

budownictwo mieszkaniowe
budownictwo usługowe i handlowe
obiekty użyteczności publicznej – specjalizacja w budownictwie sportowym
architektura sportowa
architektura usługowa
budownictwo przemysłowe
obiekty małej architektury
projekty wnętrz
projekty budowlane
projektowanie architektoniczne

Jeśli mają Państwo pytania związane z usługami, które oferuje pracownia architektoniczna ArchiQuest w Krakowie, proszę o skontaktowanie się ze mną telefonicznie, e-mailowo lub przez formularz kontaktowy zamieszczony na stronie. Na wszystkie pytania odpowiadam szybko i wyczerpująco. Zachęcam też do umówienia się na spotkanie w moim biurze.

Pracownia Architektoniczna i studio projektowe ArchiQuest w Krakowie
Zapraszam Państwa do skorzystania z moich usług projektowych!

Architekt Michał Jędrzejewski